• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

Шкільні традиції – це ті найменші елементи, що об'єднують учнів, вчителів та батьків в один колектив, в одну сім'ю. Традиції школи вміщують в себе вагомі напрацювання та успіхи, що є результатом багаторічної, клопіткої роботи колективу школи. У школі, де склалися і живуть свої традиції, краще засвоюються норми поведінки, швидше утверджуються моральні та духовні принципи.

Сьогодні важко уявити нашу школу без свят: Першого Дзвінка, Свята книги, Дня освітян, КВК, Шкільних ярмарок, Дня відкритих дверей, Новорічно-різдвяних свят, 8-го Березня, Дня закоханих, Першоквітневої гуморини, Останнього Дзвоника, Випускного вечора. Наші учні – постійні учасники шкільних і міських акцій, заходів.

Свято Першого Дзвінка – традиційно наша шкільна родина приймає до стін школи першокласників.

Свято Книги – протягом тижня проводиться ряд заходів для учнів школи: виставка книг, акція «Книга в дарунок», години інформації, цікаві ігри, брейн-ринги, вікторини.

День освітян - це свято організовують для вчителів учні школи, готуючи для них найрізноманітніші сюрпризи. Школярі завдячують своїм педагогам за отримані знання, розуміння, нелегку працю.

Шкільний ярмарок – це особливе свято для наших учнів, адже воно проходить в дусі українських традицій, де учні співають пісні, танцюють, розповідають гуморески. А потім продають, купляють власні вироби та страви, передаючи цим самим наш національний колорит.

День відкритих дверей – це захід, який проводиться для майбутніх першокласників та їх батьків. Наша школа гостинно розкриває двері для тих, хто хоче навчатися саме у нас, бути школярами однієї із найстаріших шкіл області.

Новорічно-різдвяні свята - це ряд заходів, які об'єднують в собі Андріївські вечорниці, День Святого Миколая, Новорічний вогник, колядки та щедрівки.

8 Березня – це свято визначне тим, що в ньому беруть участь тільки хлопчики нашої школи. Це свято шани всім жінкам: однокласницям, мамам, вчителям, бабусям.

День закоханих проходить дуже цікаво, адже учні читають вірші про кохання, беруть участь у конкурсах, самостійно роблять святкові листівки.

Першоквітнева гуморина проходить дуже весело, бо учні в цей день придумують багато розіграшів, як для себе , так і для вчителів, читають гуморески, малюють дружні шаржі, колажі.

Останній дзвоник – це найрадісніше свято, тому що всі з нетерпінням чекають його протягом року, адже воно символізує закінчення шкільного року і початок канікул.

Випускний вечір – це перехід від дитинства до дорослості наших школярів, це свято є символом завершення навчання дев'ятикласниками нашої школи назавжди.

Результат пошуку зображень за запитом "візитка шкільної бібліотеки"

Кiлькiсть переглядiв: 709

Коментарi